Jsme mladá technologická firma s vášní pro české zemědělství. Vyrostli jsme na rodinných farmách a toto prostředí dobře známe. Pomáháme farmářům digitalizovat jejich podnikání a šetřit tak čas i peníze. Věříme, že produkty na kterých každý den pracujeme pomáhají nejen jim, ale díky lepšímu nakládání se zdroji, ve výsledku i české krajině. Část z nás pracuje v kanceláři v Přibyslavi a v Brně, ale kolegy máme po celé ČR. Hlavní kancelář je online (flock/skype/telefon).

Regionální obchodní zástupce – všechny kraje ČR

Traktor pro tebe není jen podivný stroj, který překáží na silnicích? Telefon máš vždy po ruce a rád se při své práci dostaneš na čerstvý vzduch? Hledáme obchodníky, kteří se nebojí dojet za zákazníkem až na pole a věří, že moderní technologie mohou změnit vše.

Budeš prodávat unikátní a ověřený produkt pro české farmáře.

Nutností je vlastní auto a telefon, ideální pak ŽL.

Odměna je dle výkonu 20 – 40 tisíc Kč měsíčně.

Nové kolegy na tuto pozici hledáme ve všech krajích ČR.

Pokud máš již práci, při které se pravidelně potkáváš se zemědělci, ozvi se nám, hledáme i obchodníky na příležitostnou nebo částečnou spolupráci.

Javascript vývojář – Přibyslav (Vysočina) , Brno – možnost remote

Potřebujeme pomoct hlavně s frontendem, ale spoustu práce máme i na backendu webu a serverech, které koušou data z GPS jednotek a senzorů. Píšeme v ES6, backend webu a mobilní aplikace běží na Meteoru, předek je Blaze, všechny nové komponenty již píšeme ve Vue.js. Mobilní apka je Cordova. Většina dat je MongoDB, někde si pomáháme Redisem.

Servery jsou postavené na Nodejs a musí v reálném čase vyhodnocovat pohyb všech GPS jednotek a dalších senzorů připojených k platformě. Vytížené části budeme přepisovat do Go nebo Rustu, takže pokud jsi spíš backend a lákají tě tyhle dvě libůstky, paráda, ale není podmínkou. Tam kde nám to dává smysl běžíme na Dockeru, zdrojáky jsou na Bitbucketu.

Ideální kolega je zkušený JS full stack vývojář, pokud si spíš junior ozvi se nám taky, na začátku to ale bude chtít zabrat. Pokud tě zajímá pouze backend nebo naopak pouze frontend, nevadí, zajímavé projekty máme v obou oblastech.

Pokud jsi klasický PHP fullstack vývojář a přemýšlíš jestli neskočit do JS, tohle je supr příležitost, oceníme tvoje zkušenosti z klasickýho web devu a pomůžeme se vším tím okolo JS.

Očekáváme, že budeš do všeho kecat, jsme malý startup, takže s každým se snadno domluvíš na přímo. Nebudeš u nás muset přeskakovat z projektu na projekt, nejsme custom dev / body shop agentura, náš jediný produkt jsou Agdata, potřebujeme tak, aby ses do toho s námi skutečně ponořil.

Nebudeš čekat 14 dní na odpověd, rychlý telefonát nebo skype call, kde si řekneme co a jak čekej nejpozději následující den, co se nám ozveš. Pokud se ti budeme líbit a ty nám, pracovat můžeš začít doslova během pár dní.

Na začátku budeme potřebovat intenzivnější kontakt, aby ses poznal jednak s námi a pak také s platformou. Po pár týdnech už budeš mít možnost kompletního remote, hlavní kancelář je Slack/Git/Trello/Skype/Telefon.

Ozvi se mi na 777 66 19 22 nebo napiš na jiri.musil@agdata.cz, starám se v Agdata zejména o vývoj aplikační části a v kontaktu tak budeme v případě spolupráce zejména spolu.

Ozvěte se nám na kariera@agdata.cz