Loading...
Kariéra 2018-07-16T14:06:44+00:00

Jsme mladá technologická firma s vášní pro české zemědělství. Vyrostli jsme na rodinných farmách a toto prostředí dobře známe. Pomáháme farmářům digitalizovat jejich podnikání a šetřit tak čas i peníze. Věříme, že produkty na kterých každý den pracujeme pomáhají nejen jim, ale díky lepšímu nakládání se zdroji, ve výsledku i české krajině. Část z nás pracuje v kanceláři v Přibyslavi a v Brně, ale kolegy máme po celé ČR. Hlavní kancelář je online (flock/skype/telefon). Čekat u nás můžete, na výsledek zaměřené, neformální prostředí tvořené lidmi nadšenými do nových technologií.

Javascript vývojář fullstack / frontend / backend – Brno, Přibyslav, remote – junior i senior pozice

Backend webu a mobilní aplikace běží na Meteoru, front je Blaze a všechny nové komponenty již píšeme ve skvělém Vue.js.

Servery jsou postavené nad NodeJS a musí v reálném čase vyhodnocovat pohyb všech GPS jednotek a dalších senzorů připojených k platformě. Vše postupně přenášíme do Dockeru, zdrojáky máme na Bitbucketu. Vytížené části backendu budeme přepisovat do Go.

Rádi uvítáme zkušené full stack vývojáře i juniory ochotné se rychle učit. Pokud vás zajímá pouze backend nebo naopak pouze frontend, nevadí, zajímavé projekty máme v obou oblastech.

Hledáme pečlivého kolegu, našim cílem je 100% uptime. Na testování používáme Nightwatch.

Nabízíme pružnou pracovní dobu, možný částečný i úplný homeoffice, většina komunikace se odehrává přes Flock/Skype/telefon.

Vysoké finanční ohodnocení na základě zkušeností. Možnost zakázkové spolupráce na ŽL.

Regionální obchodní zástupce – všechny kraje ČR

Traktor pro tebe není jen podivný stroj, který překáží na silnicích? Telefon máš vždy po ruce a rád se při své práci dostaneš na čerstvý vzduch? Hledáme obchodníky, kteří se nebojí dojet za zákazníkem až na pole a věří, že moderní technologie mohou změnit vše.

Budeš prodávat unikátní a ověřený produkt pro české farmáře.

Nutností je vlastní auto a telefon, ideální pak ŽL.

Odměna je dle výkonu 20 – 40 tisíc Kč měsíčně.

Nové kolegy na tuto pozici hledáme ve všech krajích ČR.

Pokud máš již práci, při které se pravidelně potkáváš se zemědělci, ozvi se nám, hledáme i obchodníky na příležitostnou nebo částečnou spolupráci.

Ozvěte se nám na kariera@agdata.cz