Produkty 2018-12-27T17:47:52+00:00

SYSTÉM AGDATA

Zemědělský systém, díky kterému budete mít přehled o vaši farmě vždy a všude. Dostupný z prohlížeče vašeho PC nebo mobilního telefonu.

ZAČÍT ZDARMA
Více informací

AUTOMATICKÝ ZÁZNAM AKTIVIT

Pomocí ekonomických GPS jednotek, čipů na stroje a pro obsluhy traktorů ušetřete množství času, který jinak trávíte rutinním záznamem každé polní práce. Jakmile traktor vybavený GPS jednotkou zahájí práce na parcele, Agdata zaznamenají základní informace vč. jízdy traktoru po poli za vás. Postup prací můžete navíc sledovat v reálném čase ve svém prohlížeči, vždy tak máte přehled o postupu prací.

Více o GPS

POLNÍ NAVIGACE

Agdata NAVI je mobilní aplikace pro telefony a tablety se systémem Android plně propojená se systémem Agdata a přesnými autonomními GPS jednotkami. Přímo v kabině traktoru tak budete mít k dispozici kompletní informace o vašich polích, pohybu ostatních strojů v podniku, hranice aktuální dle LPIS.

Aktuální nabídka GPS jednotek vám zajistí přesnost až 30cm, Agdata NAVI je tak vhodná zejména pro aplikaci hnojiv a přípravků na ochranu rostlin. Využijete ji ale i pro zevrubné vyznačení hranic a mnoho dalších polních prací.

Nyní na Google Play

METEO STANICE A SENZORY

Sledování aktuálního počasí, podmínek ve skladu a na poli je každodenní rutina, kterou vám vyrazně usnadní online senzory Agdata Meteo. U každého senzoru je možné nastavit upozornění při dosažení nebo překročení mezních hodnot a reagovat tak na náhlé změny podmínek.

SLEDOVÁNÍ OSOB NA PRACOVIŠTI

Vaši zaměstnanci a spolupracovníci se nebudou muset hlasit u žádných „píchaček“. Stačí když budo mít v kapse bezdrátové klíčenky Agdata ID a vy budete mít přehled o jejich pohybu po jednotlivých pracovištích, příchodech, odchodech a časech strávených na daném místě.

SLEDOVÁNÍ POHYBU ZVÍŘAT

Speciální GPS jednotky určené pro hospodářská zvířata vám zajistí perfektní přehled o pohybu stáda po pastvině. Baterie vydrží až 2 roky v závislosti na požadované přesnosti a četnosti oznámení o poloze.

DRUŽICOVÉ SNÍMKY SENTINEL

Agdata Sentinel využívá data poskytovaná družicemi Sentinel 2. Až dvakrát týdně budete mít k dispozici snímky s aktuálním stavem pěstovaných plodin. Několik typů vegetačních indexů vám pomůže zlepšit plánování hnojiv a jejich aplikaci na konkretním místě parcely.

PROFESIONÁLNÍ ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Zemědělství a technologie máme v krvi. V našem týmu jsou akreditovaní zemědělští poradci i zkušení IT specialisté, kteří vám rádi pomohou, kdykoliv bude potřeba.

„Obrovskou devizou produktu Agdata je servis systému, jakýkoli problém je ihned řešen a komunikován a každý postřeh vedoucí k zjednodušení ovládání a zvýšení užitné hodnoty je zapracováván do systému. S přístupen pracovníků Agdata jsem nad míru spokojen a můžu jenom doporučit.“

Jiří Kunc, ASZ Ždár nad Sázavou

„Agdata mě pomáhají zejména s vedením zákonných evidencí. Všechny polní práce do systému snadno jednou zadám, veškeré výpočty a hlídání limitů už pak aplikace řeší za mě.“

Josef Zbortek, Krátká Ves

„Již několik generací se v našich sadech snažíme pěstovat co nejkvalitnější třešně, jablka a další ovoce. Ke všemu se snažíme přistupovat velice pečlivě, víme, že nakonec vše záleží na detailu, na který můžeme reagovat pouze s vědomím všech možných informací. A právě k tomuto účelu využíváme služeb systému Agdata.cz a navázaných senzorů. Jedině na základě informací o aktuální teplotě, srážek, vlhkosti, a dalších jsme schopni reagovat ve správný čas“

Petr Kareš, sadař

První online systém pro řízení vaší farmy

Ušetřete čas i peníze a zbavte se stresu s kontrolami

Agdata každý den zlepšujeme

Nepřetržitě pracujeme na nových funkcích a vylepšeních. Neustále mluvíme s našimi zákazníky a na základě jejich podnětů systém dotváříme.

99,9% dostupnost našich serverů

Garantujeme roční časovou dostupnost našich služeb 99,9%. Pokud to nedodržíme vrátíme vám poměrnou část ceny tarifu.

Komunikace s Agdata je vždy šifrovaná

Bezpečnost vašich dat je pro nás na prvním místě. Všechny servery jsou v certifikovaných data centrech v ČR s nepřetržitou fyzickou ostrahou.

Podpora všední dny 9-17 hodin

Pokud narazíte na problém, neváhejte se nám ozvat, jsme tu pro vás. Kontaktovat nás můžete nejsnadněji zde.

Agdata je na 30 dní zdarma

Registraci zvládnete za pár minut.

VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA