SYSTÉM AGDATA

Agdata je zemědělský systém, díky kterému budete mít přehled o vaší farmě vždy a všude. Je dostupný z prohlížeče i mobilního telefonu. Umožňuje snadné plánovaní plodin, polních prací, správu nemovitostí nebo například automatický záznam aktivit. Důležitá data čerpá ze zemědělských registrů Portálu farmáře a ČÚZK a je úzce propojený s mnoha fyzickými zařízeními jako GPS nebo bezdrátové senzory, která vám v reálném čase nepřetržitě poskytují telematiku vašich strojů nebo informace o podmínkách ve skladu.

ZAČÍT ZDARMA

AUTOMATICKÝ ZÁZNAM AKTIVIT

Pomocí ekonomických GPS jednotek, čipů na stroje a pro obsluhy traktorů ušetřete množství času, který jinak trávíte rutinním záznamem každé polní práce. Jakmile traktor vybavený GPS jednotkou zahájí práce na parcele, Agdata zaznamenají základní informace o jízdě traktoru po poli za vás, v případě využití ID čipů pak i rozpoznají o jaký typ polní práce jde a uloží informace o připojené agregaci a řidiči. Postup prací můžete navíc sledovat v reálném čase ve svém prohlížeči, vždy tak máte přehled o postupu prací.

Více o inteligentní telematice

MOBILNÍ APLIKACE

Agdata NAVI je mobilní aplikace pro telefony a tablety se systémem Android plně propojená se systémem Agdata a přesnými autonomními GPS jednotkami. Přímo v kabině traktoru tak budete mít k dispozici kompletní informace o vašich polích, pohybu ostatních strojů v podniku, hranice aktuální dle LPIS a všechny další informace, které systém Agdata nabízí.

Aktuální nabídka GPS jednotek vám zajistí přesnost až 30cm, Agdata NAVI je tak vhodná zejména pro aplikaci hnojiv a přípravků na ochranu rostlin. Využijete ji ale i pro zevrubné vyznačení hranic a mnoho dalších polních prací.

Nyní na Google Play

SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Správa nemovitostí je s Agdata velmi snadná. Evidence pachtovních smluv vám umožní mít perfektní přehled o pronajatých plochách, jejich vlastnících, stavech smluv, cenách, datech platnosti nebo plateb za nájem. Na blížící se důležité termíny jako končící smlouva, nebo platba za nájem vás systém upozorní emailem tolik dnů dopředu kolik si nastavíte. Nepřekvapí vás ani změna vlastníka nebo jiná úprava katastru dotčených parcel, každý den vám při nalezených změnách přijde na email jejich přehled, budete tak moci rychle reagovat.

METEO STANICE A SENZORY

Sledování aktuálního počasí, podmínek ve skladu a na poli je každodenní rutina, kterou vám vyrazně usnadní online senzory Agdata. U každého senzoru je možné nastavit upozornění při dosažení nebo překročení mezních hodnot a reagovat tak na náhlé změny podmínek. Senzory jsou bezdrátové, pro přenos dat využívají mobilní sítě a vydrží na baterii i několik let. Pomohou vám ochránit vaše obilí, sledovat vlhkost půdy, teplotu ve sklad nebo úhrn srážek.

Více o zemědělských senzorech

SKLADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ

Skladové hospodářství za vás vedeme automaticky. Na základě dat z GPS, informací o množství využitých vstupů jako např. přípravků na ochranu rostlin aplikovaného při dané polní práci, vytváříme v reálném čase pohyby na skladových kartách. Veškeré automaticky zaznamenané pohyby na skladu je možné upravit, nebo zcela smazat. Všechny informace zadáváte pouze jednou.

SATELITNÍ SNÍMKY A VARIABILNÍ HNOJENÍ

Až dvakrát týdně budete mít k dispozici snímky vašich polí s aktuálním stavem pěstovaných plodin. Několik typů vegetačních indexů vám pomůže zlepšit plánování hnojiv a jejich aplikaci na konkretním místě parcely. Vytvořit aplikační mapu dle aktuálního stavu porostu je otázka několika kliknutí.

Více o satelitním snímkování

SLEDOVÁNÍ OSOB NA PRACOVIŠTI

Vaši zaměstnanci a spolupracovníci se nebudou muset hlasit u žádných „píchaček“. Stačí když budo mít v kapse bezdrátové klíčenky Agdata ID a vy budete mít přehled o jejich pohybu po jednotlivých pracovištích, příchodech, odchodech a časech strávených na daném místě.

SLEDOVÁNÍ POHYBU ZVÍŘAT

Speciální GPS jednotky určené pro hospodářská zvířata vám zajistí perfektní přehled o pohybu stáda po pastvině. Baterie vydrží až 2 roky v závislosti na požadované přesnosti a četnosti oznámení o poloze. Zaběhnutá zvířata tak nebude problém najít.

PROFESIONÁLNÍ ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Zemědělství a technologie máme v krvi. V našem týmu jsou akreditovaní zemědělští poradci i zkušení IT specialisté, kteří vám rádi pomohou, kdykoliv bude potřeba.

„Na systému Agdata oceňujeme zejména automatický záznam polních a lučních prací prostřednictvím gps, které jsou provázány s evidenční části a dalšími funkcemi souvisejícími s řízením podniku. Díky čipům pro stroje i pro zaměstnance máme dobrý přehled o jejich pohybu a vytížení, dokážeme je tak lépe řídit a kontrolovat.“

Agrokiwi, Vysoké Mýto

„Obrovskou devizou produktu Agdata je servis systému, jakýkoli problém je ihned řešen a komunikován a každý postřeh vedoucí k zjednodušení ovládání a zvýšení užitné hodnoty je zapracováván do systému. S přístupen pracovníků Agdata jsem nad míru spokojen a můžu jenom doporučit.“

Jiří Kunc, ASZ Ždár nad Sázavou

„Agdata mě pomáhají zejména s vedením zákonných evidencí. Všechny polní práce do systému snadno jednou zadám, veškeré výpočty a hlídání limitů už pak aplikace řeší za mě.“

Josef Zbortek, Krátká Ves

„Ke všemu se snažíme přistupovat velice pečlivě, víme, že nakonec vše záleží na detailu, na který můžeme reagovat pouze s vědomím všech možných informací. A právě k tomuto účelu využíváme služeb systému Agdata.cz a navázaných senzorů. Jedině na základě informací o aktuální teplotě, srážek, vlhkosti, a dalších jsme schopni reagovat ve správný čas“

Petr Kareš, sadař

„Spolupracuji a využívám online systém Agdata.cz v kombinaci s ekonomickou Agdata meteo stanicí fungující na sítí LoRa. Data o teplotách, úhrnu srážek a další mám tak aktuální, okamžitě a vždy při ruce. A z tohoto důvodu mohu pomoci více klientům.“

František Muška, zemědělský poradce a rostlinolékař, Brno

První online systém pro řízení vaší farmy

Ušetřete čas i peníze a zbavte se stresu s kontrolami

Agdata každý den zlepšujeme

Nepřetržitě pracujeme na nových funkcích a vylepšeních. Neustále mluvíme s našimi zákazníky a na základě jejich podnětů systém dotváříme.

99,9% dostupnost našich serverů

Garantujeme roční časovou dostupnost našich služeb 99,9%. Pokud to nedodržíme vrátíme vám poměrnou část ceny tarifu.

Komunikace s Agdata je vždy šifrovaná

Bezpečnost vašich dat je pro nás na prvním místě. Všechny servery jsou v certifikovaných data centrech v ČR s nepřetržitou fyzickou ostrahou.

Podpora všední dny 9-17 hodin

Pokud narazíte na problém, neváhejte se nám ozvat, jsme tu pro vás. Kontaktovat nás můžete nejsnadněji zde.

Agdata je na 30 dní zdarma

Registraci zvládnete za pár minut.

VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA